Ceník
Co to stojí?


Trenéři cvičí pouze ve svém volném času. Jsou jinak běžně zaměstnaní. Nejsme tedy komerčně zaměřená škola. Cvičíme pro radost a především proto, že nás to baví. Každá činnost sebou ale nese náklady. Výuka sebeobrany bohužel tyto náklady nemá zrovna malé.

První lekci můžete zaplatit až na místě. Pak se teprve rozhodnete, zda Vás cvičení zaujalo a zda chcete cvičit dále. Poté už je však potřeba zaplatit všechny tréninky najednou (je to z důvodu rezervace tělocvičny). Je možnost nechat si poradit s výběrem vhodného pepřového spreje a je možnost jej přímo přes nás objednat a doručit na trénink.

V ceně 400,-Kč (cvičení v tělocvičně) jsou v ceně všechny pomůcky, chrániče, wc, sprcha po tréninku, kuchyňka, káva, čaj, voda, PDF materiály, fotografie a v případě, že kurz nabízí, tak i osvědčení a potvrzení.

V ceně 200,-Kč (cvičení na ulici) jsou v ceně vyhrazené pomůcky, chrániče a PDF materiály, není zajištěno sociální zázemí.

Na trénink si přineste pouze vhodnou obuv (do tělocvičny-sálovou!), ručník, sprchový gel a případně láhev na pití. Ostatní nechte na nás.

400,-Kč - 1lekce uvnitř

200,-Kč - 1lekce na ulici


Jak můžu platit?
Platit se dá buď hotově, nebo převodem (doporučujeme)

Jaké je číslo účtu?
2700609035/2010 - uvádějte vždy jméno a příjmení a za co platíte (10 lekci,2 spreje apod.)

Kde můžu zaplatit hotově?
Můžete zaplatit přímo trenérovi na 1.tréninku, nebo v sídle školy, podle časové/telefonické domluvy.

Cvičíte i venku?
Ano, lekce venku je oceněna na 200,-Kč v místě námi určeném V Břeclavi.

Můžete přijet ke mě domů?
Ano, nabízíme tuto službu. Pokud máte vhodný vnitřní/venkovní prostor (min.5x5m), jehož vhodnost určuje trenér (obvykle podle fotografie), je možnost přijet i s pomůckami k Vám. 1km cesty za Vámi, je pak oceněn na 20Kč a zahrnuje: benzín, opotřebení vozidla, vyzvednutí pomůcek z tělocvičny, cestu na místo (tam i zpět),odměnu trenéra za cestovní čas.