Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

Co cvičíme..

Základem technik vyučovaných u nás, je jednoduchost, síla, účinnost, razance, překvapení. Trenér Petr Čapka, byl žákem místrů Karate, Juda, Aikida, Shaolin Kung fu, Hung kar Kung fu, Jiu-jitsu, Wa-te jitsu a Krav Maga . Proto jsou techniky námi vyučované výtažkem z různých bojových umění a systémů.

Snažíme se, aby sebeobrana, kterou vyučujeme, byla pokud možno co nejjednodušší na naučení. Dbáme však na to, aby i tyto jednoduché techniky fungovaly tak, jak fungovat mají. Snažíme se zájemce naučit, aby používal nejen rány, ale i hlavu, aby se rozhlížel kolem sebe a hledal a předpovídal možná rizika a nebezpečí. Učíme zájemce s těmito riziky pracovat a zvládat krizové situace. Ukazujeme zájemcům, jak v případě vzniku konfliktu postupovat, aby přežili ve zdraví, nebo dokázali ochránit své blízké.

Sebeobrana cvičená u nás, je určena pro ženy a muže od alespoň 15-let. Děti bohužel necvičíme, jednak z kapacitních důvodů, jednak z důvodu, že učíme věci, kterými se dá v krajním případě ublížit, nejsme pohybový kroužek!

PodmínkyCvičíme obranu v různých situacích, na různých místech a v různých polohách. Používáme ruce a nohy, ale také pepřové spreje a jiné obranné prostředky.