Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

Časté dotazyMůžu si objednat pouze 2-3lekce?
Ano, ale tak málo hodin Vám bude k ničemu. Jeden kurz má obvykle 10lekcí a má přesný plán. Můžete si na zkoušku zaplatit pouze 1.hodinu a pak se rozhodnete, zda chcete celý kurz. Všechny další hodiny je třeba zaplatit dopředu a souhrnně.

Můžu si po ukončení kurzu doplatit lekce?
Ano, pokud absolvujete nutné minimum, tedy jeden kurz (10-11 lekcí) můžete se s trenérem již libovolně domlouvat na dalších lekcích, a další absolvovat třeba již jen jednou měsíčně.

Je možno platbu vrátit, cvičení zrušit?
Ano, do prvního tréninku je možno peníze vrátit, poté se zaplatí tělocvična na dané lekce (1-3měsíců) a peníze již nelze vrátit. Stornopoplatek při nenastoupení kurzu je 100%. Dá se však domluvit na posunu zahájení kurzu např. z důvodu nemoci.

Co si mám přinést na trénink?
Vemte si ručník, halové boty - pro lekce v tělocvičně (žlutá nebo bílá podrážka určená opravdu pouze do haly!!) volné triko, kraťase, nebo tepláky, věci na sprchování a převlečení po tréninku. Vodu si vzít také můžete, ale pro lekce v tělocvičně je k dispozici kuchyň s vodou, čajem, kávou.

Jak často cvičíte?
Cvičíme formou soukromých lekcí, takže záleží na tom, jak se vždy s konkrétním zájemcem domluvíme. Obvykle ale cvičím s více lidmi v jednom týdnu a každému můžu věnovat jednu hodinu týdně.

Úvodní konzultace před kurzem v kavárně? 60minut?
Není povinná, tím bych začal. Nicméně můžete se sejít s trenérem v pohodlí Vámi vybrané kavárny v Břeclavi a probrat co cvičení obnáší, jak budou tréninky asi probíhat, kdy a kam je třeba platit, kde získat dokumenty a informace. Dále můžete probrat, kdy máte volné dny. Můžete již rovnou podepsat přihlášku a domluvit se na první lekci. Všechno se dá vyřídit i po telefonu, nicméně v rámci každého kurzu se s touto bezplatnou konzultací počítá a jsme Vám připraveni osobně předat informace a odpovědět na Vaše dotazy. Délka schůzky záleží na domluvě, obvykle je vše jasno do 30minut. Nad 60minut bychom Vám museli účtovat 1h trenéra = 400,-Kč.Jak můžu platit?
Platit lze pouze hotově (prosím noste přesné částky!)

Kde můžu zaplatit?
Můžete zaplatit přímo trenérovi na 1.tréninku, nebo v sídle školy, podle časové/telefonické domluvy.

Cvičíte i venku?
Ano, lekce venku je oceněna stejně tak jako lekce v tělocvičně na 400,-Kč v místě námi určeném V Břeclavi. V ceně je oproti tělocvičně vyzvednutí potřebných pomůcek pro cvičení na ulici. Při cvičení venku však negarantujeme plný rozsah půjčených pomůcek. (nelze celá tělocvična vždy stěhovat podle toho, kde se zrovna cvičí)

Můžete přijet ke mě domů?
Ano, nabízíme tuto službu. Pokud máte vhodný vnitřní/venkovní prostor (min.5x5m), jehož vhodnost určuje trenér (obvykle podle fotografie), je možnost přijet i s pomůckami k Vám. 1km cesty za Vámi, je pak oceněn na 20Kč a zahrnuje: benzín, opotřebení vozidla, vyzvednutí pomůcek z tělocvičny, cestu na místo (tam i zpět),odměnu trenéra za cestovní čas.

Můžu kurz, lekci, někomu darovat?
Ano, jsme schopni Vám během pár hodin vystavit dárkový poukaz a buď Vám jej předat osobně, nebo poslat Vám, či přímo obdarovanému emailem. Cena je stejná, vystavení i fyzického poukazu, je zdarma. Poukaz je vystavován na jméno a má omezenou platnost, obvykle 6 měsíců. Poukaz vydáváme a odesíláme až po přijetí platby a to v sídle školy, nebo emailem.

Cvičení od 15let?
Ano, cvičení je určeno pro zájemce (holky i kluky, pány i dámy) od 15let. Horní věková hranice není omezena. Po osobním kontaktování, lze výjmečně zařadit i děti od 10let věku a to do speciálního programu JUNIOR DEFENSE. Záleží také na fyzických proporcích zájemce. Spodní věková hranice je stanovena především z toho důvodu, že zájemce učíme techniky, kterými jsou schopni se účinně ubránit na ulici, což znamená = účinně ublížit. Pro výuku těchto dovedností, je zapotřebí mít jakési morální základy a určitou psychickou dozrálost. Nejsme pohybový kroužek pro hyperaktivní děti!

JUNIOR DEFENSE od 10 let?
Ano, úplně nejnižší hranice pro přijetí do kurzu, je 10 let. +/- rok vzhledem k rozdílným povahám a myšlení u dětí. Od 10 do 15 let jsou děti vedeny spíše herním, zábavným stylem výuky a není u nich podporována agrese. JUNIOŘI mají svůj speciální cvičení program.