Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Nesouhlasím

Časté dotazyMůžu si objednat pouze 2-3lekce?
Ano, ale tak málo hodin Vám bude k ničemu. Jeden kurz má obvykle 10lekcí a má přesný plán. Můžete si na zkoušku zaplatit pouze 1.hodinu a pak se rozhodnete, zda chcete celý kurz. Všechny další hodiny je třeba zaplatit dopředu a souhrnně.

Můžu si po ukončení kurzu doplatit lekce?
Ano, pokud absolvujete nutné minimum, tedy jeden kurz (10-11 lekcí) můžete se s trenérem již libovolně domlouvat na dalších lekcích, a další absolvovat třeba již jen jednou měsíčně.

Je možno platbu vrátit, cvičení zrušit?
Ano, do prvního tréninku je možno peníze vrátit, poté se zaplatí tělocvična na dané lekce (1-3měsíců) a peníze již nelze vrátit. Stornopoplatek při nenastoupení kurzu je 100%. Dá se však domluvit na posunu zahájení kurzu např. z důvodu nemoci.

Co si mám přinést na trénink?
Vemte si ručník, halové boty (žlutá nebo bílá podrážka určená opravdu pouze do haly!!) volné triko, kraťase, nebo tepláky, věci na sprchování a převlečení po tréninku. Vodu si vzít také můžete, ale pro lekce v tělocvičně je k dispozici kuchyň s vodou, čajem, kávou.

Jak často cvičíte?
Cvičíme formou soukromých lekcí, takže záleží na tom, jak se vždy s konkrétním zájemcem domluvíme. Obvykle ale cvičím s více lidmi v jednom týdnu a každému můžu věnovat jednu hodinu týdně.

Vydáváte doklad o platbě?
Jsme spolek a vystupujeme tedy jako právnická osoba. Doklad o přijetí platby, Vám na požádání vystavíme a potvrdíme. Nejsme však podnikatelé, ani plátci DPH a od daně na přijaté příspěvky pro spolek, nás osvobozuje §19, zákona o daních z příjmů právnických a fyzických osob. Dokladem se tedy rozumí pouze stručné potvrzení o přijetí členského příspěvku.

Úvodní konzultace před kurzem v kavárně? 60minut?
Není povinná, tím bych začal. Nicméně můžete se sejít s trenérem v pohodlí Vámi vybrané kavárny v Břeclavi a probrat co cvičení obnáší, jak budou tréninky asi probíhat, kdy a kam je třeba platit, kde získat dokumenty a informace. Dále můžete probrat, kdy máte volné dny. Můžete již rovnou podepsat přihlášku a domluvit se na první lekci. Všechno se dá vyřídit i po telefonu, nicméně v rámci každého kurzu se s touto bezplatnou konzultací počítá a jsme Vám připraveni osobně předat informace a odpovědět na Vaše dotazy. Délka schůzky záleží na domluvě, obvykle je vše jasno do 30minut. Nad 60minut bychom Vám museli účtovat 1h trenéra = 400,-Kč.Jak můžu platit?
Platit se dá buď hotově, nebo převodem (doporučujeme)

Jaké je číslo účtu?
281099368/0300 - uvádějte vždy jméno a příjmení a za co platíte (Jan Novák, 10lekcí prosinec,leden)

Kde můžu zaplatit hotově?
Můžete zaplatit přímo trenérovi na 1.tréninku, nebo v sídle školy, podle časové/telefonické domluvy.

Cvičíte i venku?
Ano, lekce venku je oceněna na 200,-Kč v místě námi určeném V Břeclavi.

Můžete přijet ke mě domů?
Ano, nabízíme tuto službu. Pokud máte vhodný vnitřní/venkovní prostor (min.5x5m), jehož vhodnost určuje trenér (obvykle podle fotografie), je možnost přijet i s pomůckami k Vám. 1km cesty za Vámi, je pak oceněn na 20Kč a zahrnuje: benzín, opotřebení vozidla, vyzvednutí pomůcek z tělocvičny, cestu na místo (tam i zpět),odměnu trenéra za cestovní čas.

Můžu kurz, lekci, někomu darovat?
Ano, jsme schopni Vám během pár hodin vystavit dárkový poukaz (narozeninový, vánoční, sváteční, k valentýnu - zkrátka různé motivy) a buď Vám jej předat osobně, nebo poslat Vám, či přímo obdarovanému emailem. Cena je stejná, vystavení i fyzického poukazu, je zdarma. Poukaz je vystavován na jméno a má omezenou platnost, obvykle 6 měsíců. Poukaz vydáváme a odesíláme až po přijetí platby a to v sídle školy, nebo emailem.

Cvičení od 15let?
Ano, cvičení je určeno pro zájemce (holky i kluky, pány i dámy) od 15let. Horní věková hranice není omezena. Po osobním kontaktování, lze výjmečně zařadit i děti od 13let věku a to do speciálního programu JUNIOR DEFENSE. Záleží také na fyzických proporcích zájemce. Spodní věková hranice je stanovena především z toho důvodu, že zájemce učíme techniky, kterými jsou schopni se účinně ubránit na ulici, což znamená = účinně ublížit. Pro výuku těchto dovedností, je zapotřebí mít jakési morální základy a určitou psychickou dozrálost. Nejsme pohybový kroužek pro hyperaktivní děti!

JUNIOR DEFENSE od 13 let?
Ano, úplně nejnižší hranice pro přijetí do kurzu, je 13 let. +/- rok vzhledem k rozdílným povahám a myšlení u dětí. Od 13 do 15 let jsou děti vedeny spíše herním, zábavným stylem výuky a není u nich podporována agrese. JUNIOŘI mají svůj speciální cvičení program.